Ekrany stałe z maskowaniem

Ekrany projekcyjne Screen Research Reference X-Mask TheaterCurve zapewniają maksymalną wydajność kina domowego. Maskowanie zmiennym napędem, w pełni napędzane przez niezależne silniki pozwala na idealnie czarną obwódkę wokół dowolnego obrazu, bez względu na proporcje. Promień łuku w każdym ekranie Screen Research TheaterCurve jest indywidualnie zoptymalizowany, aby zapewnić najlepszą wydajność: poprawę postrzegania głębi obrazu.

Dźwiękoprzepuszczalne maski zachowują maksymalną wydajność audio podczas korzystania z opatentowanej tkaniny ClearPix 2.

Elastyczny zakres systemów sterowania silnika umożliwia wiele częstotliwość sterowania: na podczerwień, radio, RS232 lub TCP/IP, co pozwala na integrację z praktycznie wszystkimi własnymi systemami kontroli.

Ekrany kinowe Reference X-Mask TheaterCurve posiadają wiele opcji wykończeń, skrojonych na miarę. Skórzane wykończenia dostępne są w różnych 34 kolorach; DécorMask i Full Closure zapewniają dwie alternatywy do ukrycia powierzchni projekcyjnej, gdy nie jest w użyciu, a silniki Lutron Sivoia QS pozwalają na praktycznie bezgłośną pracę silnika.

Ekran T-X4S jest dostępny w obu proporcjach: 1,78: 1 i 2,40: 1 i jest wyjątkowy, ponieważ posiada zmienną maskowania na wszystkich czterech bokach ekranu, dzięki temu każdy stosunek proporcji obrazu jest osiągalny na zakrzywionej ramie.

Bez względu na wymagania, ekrany Screen Research Reference X-Mask oferują elastyczność w realizacji.

Skrojone na miarę opcje wykończeń

Cechy:

  • Precyzyjne, dźwiękoprzepuszczalne maskowania
  • Niezależne silniki z bardzo cichym mechanizmem
  • Opatentowany system mocowania tkaniny Pi-Grip™
  • Promień łuku zoptymalizowany dla każdego rozmiaru ekranu
  • Rama ręcznie wykończona welurem
  • W zestawie podtynkowe uchwyty ścienne
  • Kompatybilny ze wszystkimi tkaninami: ClearPix™, MultiPix™ i SolidPix™