O firmie i aktualności

Spółka założona w 2001 roku we Francji z misją, by zostać najlepszym dostawcą ekranów projekcyjnych. Celem Screen Research od zawsze było stworzenie idealnego połączenia pomiędzy obrazem, a dźwiękiem, by osiągnąć niezapomniane wrażenia z obcowania ze swoim kinem domowym.

W październiku 2010 roku firma Screen Research została przejęta przez grupę Adeo z Włoch, a w 2011 roku wszystkie działania produkcyjne zostały przeniesione do firmy Adeo w Polsce, mającej do dyspozycji potrzebną przestrzeń - 4500 metrów kwadratowych oraz bardzo nowoczesne i imponujące zaplecze, oferujące innowacyjne narzędzia najwyższej technologii jak i produkcji.

Wraz z nowym właścicielem i zarządem Screen Research dokanane zostały dodatkowe inwestycje w procesach produkcyjnych. Dzięki temu poprawie uległa jakość naszych produktów oraz skrócony został czas realizacji produkcji. Możliwe jest to dzięki obecnym możliwościom finansowym. 

Wszystko to przyczyniło się do zagwarantowania długoterminowej przyszłości dla naszej prestiżowej marki.

Pasją każdego członka zespołu Screen Research jest to co tworzymy. Nieustannie przesuwamy granice, by osiągnąć jak najlepsze doświadczenia z obcowania z kinem domowym. To jest to, co napędza nas do przodu, by rozwijać nowe produkty, nowe tkaniny i odkrywać nowe aplikacje, zdolne dostarczyć całą gamę ludzkich emocji przez moc kina.